Czy wiesz jakie są cztery najważniejsze cechy kontenera do przewozu pieczywa?

1. Główną cechą jest łatwość utrzymania zabudowy w czystości - dlatego używamy do produkcji wysokiej jakości laminatów zmywalnych a podłoga wykonana jest z wylewki polimerowej która także jest łatwo zmywalna...

    

2. Drugi element ułatwiający pracę to drzwi boczne ułatwiające dystrybucję: dzięki nim mamy łatwy dostęp do środka zabudowy, możemy wyjąć część produktów bez przekładania dużej ilości skrzynek.

  

3. Listwy ślizgowe - dzięki nim ściany przy przesuwaniu towaru nie będą porysowane, czyste i nieporysowane ściany będą nie tylko estetycznie wyglądać ale także łatwiej będzie je umyć..

  

4. Izolacja termiczna - niska temperatura zewnętrzna nie spowoduje zniszczenia towaru przy ujemnych temperaturach zewnętrznych - klient zawsze otrzyma wysokiej jakości produkt.

  

Czy coś jeszcze warto dodać?

Jeśli częstotliwość i waga przemieszczanych opakowań jest bardzo wysoka proponujemy wyłożenie blachą ryflowaną - waga pojazdu wiele nie wzrośnie a znacząco podniesie się wytrzymałość pokrycia na zużycie i zabudowa dalej będzie wyglądała jak nowa.

 

Wyłożenie ścian blachą ryflowaną (podłoga aluminiowa, ziarno ryżu)

Wyłożenie ścian blachą ryflowaną (podłoga aluminiowa, ryfel)

Czyli to wszystkie parametry?

Warto też wiedzieć, że jeśli chodzi o podłogę mamy kilka opcji dających różne możliwości o różnych cechach, np:

Podłoga wykonana ze sklejki - wodoodporna, antypoślizgowa, uniwersalna, w przystępnej cenie

Podłoga typu wylewka gładka- wytrzymała i najlepsza pod względem łatwości utrzymania czystości, brak porów ułatwia dokładne zmywanie.

Podłoga typu wylewka ziarno ryżu - wytrzymała i bardzo dobra pod względem przyczepności i dobra pod względem utrzymania czystości  - nawet jeśli jest mokra nie sposób się na niej przewrócić.

Podłoga z blachy ryflowanej - bezkompromisowe parametry - doskonała wytrzymałość, bardzo dobra przyczepność i łatwość zmywania.

 


Prezentowana  zabudowa dostępna dzięki firmie Moto Wektor Sp. z o. o.